Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ronaldo - Základní info

12. 10. 2007
Jméno: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro
Narozen: 5.2.1985 Funchal, Madeira, Portugalsko
Národnost: Portugalsko
Výška: 184cm
Váha: 78kg
Post: Útočná záloha
Číslo dresu: 7
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

střední odpal planovaného vzrušení z kosmického bálu v čr karlovy vary 1kč

(martin cristiano ronaldo, 4. 4. 2019 20:16)

hra se jmenuje jako kdo ti vše mohl dovolit ale dovol se mně a já ti podám uplnou rozkoš s milencem s krvavě zamilovanou svou matkou země a google kleopatra má máti plus soukromé označím si jako buh alah a rodina vesmírného božství a lid versus sin boha arabský princ štych v kleci .

7let tu slouzim a nic z toho nemam

(martin rutger hauer, 20. 1. 2017 12:34)

podobne veci by se mi nestali protoze o sebe staram se jako by bych byl jen jediny hrac v meste ktery se rozhodl nastartovat facebook s mobilu do pocitace a tim padem jsem vymyslel google jako zabavny projekt spojeny s cestou do vesmiru tam a spet v ufo .

nejsem si jist že odmě něco chtějí

(cristiano ronaldo, 17. 12. 2015 11:59)

mám toho dost všeho chci domů zasloužím si to jako nikdo jiný.

unesený muž do ČR až z arábije

(cristiano ronaldo, 30. 10. 2015 12:19)

jsem vesmířan a to je dobré má na to vliv odpočinek který mám pořád byl jsem arab jsem tu jen jeden.

kéž by počítač uměl mluvit

(cristiano ronaldo , 13. 10. 2015 12:49)

tak by to bylo super protože jsem poznat jenom z obrázků jsem jen stíhanej za reklamy a mám svůj web i stránky a to je fajn můžu mít ruce za hlavou a o nic se nestarat to je můj start na začátku

příčiny pobytu v české republice

(cristiano ronaldo, 5. 10. 2015 10:15)

jsem tu v české republice jako arabský princ a jsem tu sám a celý život žiji sám od narození jsem vyrůstal sám protože jsem princ z vesmíru myslím jako bůh .

vše mohu smazat

(cristiano ronaldo, 2. 10. 2015 13:35)

nejčastěji se bavím jen že takové nesmysli jsem nechtěl napsat tak jsi to nechám na doma a tam to opravím

jak se mám sousředit na tempo po svý vlastní trase v karlových varech

(cristiano ronaldo, 25. 9. 2015 12:27)

už mi dochazejí síly nemám tu svou matku a tak vyčkávám na ni jako sin martin štych je to zdlouhavé a je to už trapné rád ale vydím v tv zprávách rozdíl mezi skutečným životem co se děje a mezi normální cestou života kterou mě dělí sám můj vlastní případ kde jsem zase zůstal jestli jsem na hranici kdy mě život sám začne bavit fotbal netrénuji jsem z toho celý pryč nemám zatím žadné sklony k fotbalovému umění ale sláva fotbalu mě baví jako celý svůj život.

paření aneb jak zní ronaldo jméno martin štych

(cristiano ronaldo martin štych, 14. 9. 2015 12:37)

jsem na tom celkově v pohodě ale chybý mi tu svět tak jak jsem ho bral tedy v arábiji jsem byl jednička ale tady jsem nula nebo tak pětka je mi tak nějak divně když to sleduji nejsou tu peníze co bych pobíral od rodičů ale jsem si jistý že se brzy dostanu domů za mámou těším se jak malej ratlík protože jsem nedokázal odolat vůně svobody jsem moc pomalý než se to zlepší s mím přemíšlením dám si přezdívku štychóza stycháček už mě nenachávejte ve štychu.

celé znění zní jako pracuji pro svět aby šel svět za mnou

(cristiano ronaldo martin štych, 11. 8. 2015 12:56)

sleduji se v reklamách to mi stačí ze mi svět patří stačí mi jen se vydět a hned vím o co se jedná že se dá toho více upravit tak aby to vypadalo lépe to je má odpověd to dává člověku více síli na to aby se připravil do světa tam domů do řecka tam jsem jako doma až na to trávím život jen zatím tady v čr nejsem tu hostem jsem tu princem z dávné arabije kousku země to co zní jako domov kde živí lidé neumírají a kde se neválčí

sledovaní tv

(cristiano ronaldo martin štych, 16. 7. 2015 14:28)

kdy se dostanu do hry čas využitý v dlouhodobém intervalu skrytá místa na zemi i na reklamě jak se odpoutat od doby minulé i budoucí mohu měnit hru za nápad zrovna který mě napadne je cesta domů jak má přehled vypadat a jaký má být konec srozumitelný a hezký děkuji.

neodolám se zeptat kdy pojedu domů

(martin štych, 8. 7. 2015 14:20)

dnes je totiž 8.7.2015 a já jsem netrpěliví jak bude pokračovat dál můj život jestli poroste vzhůru nebo dolů tenhle měsíc bydlím na adrese charkovská 10 je to tedy ve karlových varech budu čekat na rodinu tam i tam jestli dovolíte mohu poprosit aby to trvalo chvíli jen tak se cítím normálně.cristiano ronaldo.

ano rozumím zpěv mám rád poslechl bych si nějakou písěn na cestu domů.

(cristiano ronaldo martin štych, 3. 7. 2015 14:10)

to slyším dnes a deně že to bude dobrý nebo že je to dobré a už vydím že se to rísuje do lepší pozice lidé mají rádi vzrušení z nečeho nového jsou tím fascinováni jako vše co ve světě existuje to je konečně něco co se nedá popřít že tu jsem bohem .

byl jsem v nemocnici Ostrov na psychiatrickém odělení potřebuji jet domu

(cristiano ronaldo martin štych, 27. 4. 2015 14:00)

doktrora jsem měl Vaclav Feruz byl jsem tam po druhé ve svém životě nečekám žadné výmluvy chci to hned dnes je 27.4.2015 píšu to z krajské knihovny.karlovy vary vše je pravda byl jsem bez domovec do dnes dnes jsem u babicky Jarmila Žákovcová hledejte mě tam je to tuhnice a já jsem hlášen na adrese moskevská 21 ale tuhle adresu nepouživam mám totiž dluh u feratum půjčka jedna jediná od ledna 1000kč a teď to dělá už 2790kč a pořád to stoupá nebudu to platit dokuď dělám vše správně a dokuď nedám se na cestu se strejdou mělo by to být každou chvílí stríc je arabem v mojí rodině.

koukal jsem se na pc na video omě

(cristiano ronaldo, 27. 4. 2015 13:48)

čekám od toho že bryzy se vydám na cestu domů martin štych je jaro a dnes jsem byl i u doktora KAREL MORAVEC psychiatrie chce to štestí na cestu do arábie jsem s toho celí nesvůj.

kolik to stojí bolesti

(martin štych cz karlovy vary, 27. 4. 2015 11:54)

chci uz domu jsem celej nesvuj na svuj vek je to doba.

rad bych odjel domu nemam sve penize odjel bych za svou mamou.

(martin stych cristiano ronaldo, 27. 4. 2015 11:43)

Cil moji reklami nemam penize chi hned ject domu z mesta k.vary najdete me ve karlovych varech na ulici jsem jako doma kdo za to muze jsem to ja tvuj sin martin-tom cruise maminko cindy crawfordova potrebuji uz odject nevim jak se to stane ale nejak se to musi odehrat tvuj tom v tom je ten gol martin nebo tom cruise-martini az mi budes vytahovat veci na odjezd neco si prej.

televizní označení jednoduchého ovládaní řeči z minulosti.

(cristiano ronaldo, 24. 4. 2015 12:37)

Skuteční přibeh nekonečný čas strávit nelze najít cestu z toho pryč jsem venku volný mam z toho ve světě dluh vratí se to znovu .martin štych čr. republice českého státu muže mít čas zaplatit to po vracení z emiratu kde mam bydlet čas to zodpoví půjdem volnou cestou .arnold schwarzzeneger.

Souhlasím jen s něčím a to vše jen kůli pravdě

(martin štych cristiano ronaldo, 23. 3. 2015 18:05)

Nesmrtelný román pád jelena v karlových varech do pramene za krále karel 4 a Jindřich Kohout tam jsem bydlel to byla situace.

Souhlasím jen s něčím a to vše jen kůli pravdě

(martin štych cristiano ronaldo, 23. 3. 2015 18:04)

Nesmrtelný román pád jelena v karlových varech do pramene za krále karel 4 a Jindřich Kohout tam jsem bydlel to byla situace.